בישום ומיתוג בריח

מיתוג בריח לעסקים

חברת שבא טכנוטק בע"מ היא המובילה בישראל בנטרול ריחות, מפגעי ריח ובישום. החברה מספקת ללקוחותיה העסקיים מגוון איכותי של אפשרויות למיתוג בריח באמצעות בישום אוויר עם מפיצי ריח מתקדמים. המיתוג עושה שימוש בניחוחות מעולים וייחודיים, התורמים לקידום העסק, לשיפור האווירה בו, לתדמיתו ומשיכת לקוחות.

על השפעתו של חוש הריח
רובנו נוהגים להעניק מקום של כבוד לחוש הראייה והשמיעה, בייחוד בכל הקשור למיתוג עסקים. יחד עם זאת, ישנו עוד חוש שחשוב לתת עליו את הדעת. מדובר כמובן בחוש הריח השייך למערכת הלימבית, לאזור המכונה המוח הרגשי המקושר לדמיונות, רגשות וזיכרונות. למעשה הריח הינו החוש שאותו אנו נושאים לאורך זמן כזיכרון ארוך טווח עוד מימי הילדות המוקדמים. הכרת והבנת תכונות אלו של חוש הריח מאפשרת לעשות בו שימוש יעיל ביותר לצרכי מיתוג של חברות ועסקים.

מיתוג באמצעות חוש ריח
מחקרים בתחום הוכיחו כי מיתוג בריח הוא כלי שיווק אפקטיבי ביותר, המקושר להיבטים רגשיים ואסוציאטיביים של קהל היעד. מחקרים אלו גילו כי לקוחות זוכרים ריחות ברמה מאוד גבוהה של דיוק ולמשך הרבה מאוד שנים. כך ניתן להטביע חותם של מותג מסוים על ידי שיוכו לריח ספציפי. ואם אין זה מספיק, מסתבר שלריחות יש גם השפעה ישירה על מצב הרוח שלנו, גורמים לנו לקצר או להאריך את שהותנו בבית העסק, ואף יכולים להשפיע עלינו לקנות מוצרים ושירותים.

ריח מזוהה עם בית העסק
בתור התחלה, מיתוג בריח דורש ליצור לחברה ניחוח ייחודי משלה, העונה לדרישות הבאות:

  • קהל היעד- בין אם מדובר בנשים או גברים, קהל צעיר או מבוגר, סולידי או תוסס, מעודן או מחוצן – לכל אוכלוסייה יש ריחות מועדפים. לכן בחירת ריח למותג דורשת קודם כל לאפיין את קהל היעד שלו.
  • סוג המוצר או השירות- יש גם להתאים לשירות או המוצר של החברה ניחוח נכון. כך למשל, יש הבדל בין ניחוח שהייתם מצפים למצוא בבנק או משרד עורכי דין לבין ניחוח של רשת אופנה, משרד פרסום, לבין ריחות במרכזי טיפולים או מרפאות. 
  • ניחוח ייחודי- על פי מאפייני החברה, מוצריה, שירותיה וקהל היעד שלה יש ליצור או לבחור בניחוח ייחודי עבורה. זהו ניחוח שאינו מזוהה כבר עם מותג אחר, מצד אחד ייחודי ומצד שני נעים וקל להכלה. 
  • אופן הפצת הריח-  יש לחשוב גם על אופן בישום האוויר באמצעות מפיצי ריח מתקדמים המתאימים למאפייני החלל וייעודו, בין אם משרד, חנות, חדר המתנה, לובי, סטודיו וכו'. 

לשירותי מיתוג בריח
להזמנת מפיצי ריח ייחודיים וייעודים למיתוג העסק שלכם, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם שבא טכנוטק בטלפון 04-6277066 או במייל  shva.tec@gmail.com.

לייעוץ פנה אלינו ונשוב בהקדם