מפגעי ריח הם בין המפגעים הקשים ביותר, והם גורמים נזק לאדם שמריח אותם ולסביבתו. חברת שבא הינה היבואנית הבלעדית בארץ  של מנטרל הריח Ecosorb המיוצר על ידי חברת OMI, והיא מספקת למכוני טיהור שפכים, מפעלים שונים ומגוון בתי עסק פתרונות יעילים וירוקים של נטרול ריחות ביוב ומפגעי ריח אחרים, שמהווים מטרד לציבור הגר בסמיכות אליהם, או לעובדים שעובדים באותם המפעלים אשר גורמים להם.

חברת שבא טכנוטק מספקת מגוון פתרונות למפגעי ריח בשטחים פתוחים וסגורים

הרבה תעשיות נהנות מפתרונות נטרול הריח הנפלאים של שבא טכנוטק. לחברה זו יש פתרונות ירוקים אשר נועדו לטיפול במפגעי ריח בשטחים פתוחים, ולהעניק טיפול ממוקד מטרה במפגעי הריח הנגרמים על ידי ארובות, תחנות של סניקת ביוב, מתקנים חקלאיים כגון – רפתות, לולים ומפעלי קומפוסט, אתרי ריכוז אשפה, תחנות מעבר, ארובות ועוד. פתרונות אלה חיוניים במיוחד בתעשיית הנפט והזיקוק אליה מתלווים מפגעי ריח קשים, ולמפעלים של תעשיות המתכת, הצבע, הניילון, הפלסטיק והגומי שגם מהן נובעים מפגעי ריח שונים. החברה מציעה גם פתרונות של נטרול ריח בחללים סגורים כגון – משרדים, מפעלים, חדרי אשפה, מתקני אשפה, חדרי שירותים, בורות שומנים ומשאבות.

מנטרל הריח Ecosorb  – מנטרל ריחות רעים מהיסוד

מנטרל ריחות Ecosorb אינו מסתיר ואינו ממסך את הריח הרע אלא מפרק אותו מן היסוד כך שהוא לא נשאר יותר. מדובר בפתרון אמתי הן עבור חומרים אורגניים והן עבור חומרים שאינם אורגניים, ובזכותו מתבצע נטרול ריחות ביוב ומפגעי ריח אחרים באופן אופטימלי.

אתם בטח מכירים טוב את הריחות של ההדרים והדובדבן שמשמשים להסתרה ועמעום של ריחות תעשייתיים ושל ביוב. מדובר בפתרונות שאינם מומלצים, כי הם נותנים פתרון לטווח קצר בלבד ואם אתם בעלי עסקים, ותעשו שימוש באותם המוצרים תיאלצו להתעסק מדי תקופה עם נושא הריח הרע, מה גם שפתרונות מיסוך אלה אינם טבעיים כלל וכלל, אלא כימיים.

מנטרל הריח Ecosorb– ידידותי לסביבה

מנטרל הריחEcosorbמספק באפקטיביות נטרול ריחות ביוב ומפגעי ריח אחרים לטווח הארוך, ותוך שימוש בחומרים טבעיים בלבד.

שבא טכנוטק משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת של טיפול ביולוגי ממוקד מטרה ומתן פתרונות קצה כגון ערפול ואיוד עבור נטרול ריחות ביוב ומפגעי ריח אחרים. מוצרי החברה הינם ידידותיים לסביבה ומחזיקים בתווי התקן המחמירים ביותר של ארצות הברית ואירופה. פתרונות נטרול ריחות ביוב ומפגעי הריח האחרים של מנטרל הריח Ecosorbאינם רעילים, וניתן להשתמש בהם בסביבת מזון. כמו כן מנטרל הריח Ecosorbאיננו ממסך, הוא מתכלה ביולוגית ועשוי מחומרים אורגניים. הידע  הרב שצברה שבא טכנוטק בנטרול ריחות רעים ושיטות היישום המגוונות שהיא פיתחה ב20 השנים בהם היא קיימת, הביאו אותה להיות מובילה בכל מה שקשור בנטרול ריחות רעים.

מנטרל הריח Ecosorb– מנטרל סוגי ריחות רבים

מנטרל הריח Ecosorbמנטרל ריחות רבים נפוצים כמו מימן גופרתי, גפרית דו-חמצנית, אתיל ומתיל מרקפטן, אמינים, סטירן וגם ריחות אחרים שהינם פחות מסיסים. לעתים מנטרל הריח ECOSORBהוא הפתרון היחיד בנמצא, כאשר כל חלופה אחרת הינה בלתי יעילה, או שהעלויות הגבוהות של החלופות האחרות אינן ריאליות.

לייעוץ פנה אלינו ונשוב בהקדם