סקימרים

הפרדת שמן ממים oil skimmer

תעשיות רבות ,החל מייצור מזון ועד עיבוד שבבי , סובלות מבעיה משותפת ומאתגרת של הימצאות שמן במים.

לא משנה באם זה מפעל קוסמטיקה, מזון, מתכת וכ"ו , למים יש תפקיד מאד משמעותי בהליך התפעולי של העסק. ברוב המפעלים ,הצורכים מים בהליך הייצור , סביר שיהיה מפגש בין מים לשמן ובמורד הזרם של המים/שפכים תהיה אינטראקציה בין מים לבין שמנים מסוגים שונים כמו שמן מנועים, , סיכוך, הידראולי, גריז, דלק, שמן טיגון, שמן מהחי ועוד

.לצורך שמירה על איכות הסביבה וחיסכון במשאבים יש צורך לבצע הפרדה בין המים ,השומן והשמן הצף

כשמדובר בהפרדה של שמן ממים לצורך שימוש חוזר, מחזור או הרחקת מזהמים , יש לנו את הפתרון , המכונה בעגה המקצועית סקימר -OIL SKIMMER .

שימוש בסקימר הוכך כיעיל במגוון רחב של יישומים ותהליכים כגון במפעלי עיבוד שבבי, מפרידי שומן אורגני, מפרידי שמן דלק, מכוני טיהור שפכים , מוסכים, סדנאות , תחנות דלק, נגר עילי ועוד.

הטכנולוגיה של הפרדת שמן ממים ע"י סקימר הינה טכנולוגיה אמינה, יעילה וכלכלית להוצאת שמנים, דלקים ושומנים מהמים. המכשירים בנויים לעבודה רציפה  heavy duty 27/7

אנחנו מייצגים את  oil skimmers inc  מארה"ב, חברה מובילה   עם נסיון מוכח של הפרדת שמנים ביעילות מעל 50 שנים!!!

עקרון הפעולה של  סקימר (oil skimmer)  מפריד שמן , דלק ושומן ממים :

   איך זה עובד??

מכשיר הפרדת שמן ממים, ה – oil skimmer, מבצע את ההפרדה הנדרשת בין השמן למים ומהווה פתרון יעיל , אמין, פשוט וזול

הסיקמר מתבסס על טבילה רציפה של צינורית אוילופובית ( תכונה אשר מאפשרת רק לשמן להדבק לצינורית) אשר באה במגע עם המים והשמן בצורה רצופה. הצינורית מסתובבת בצורה מעגלית, באיטיות ונכנסת לתוך מנגנון הסקימר. כאן הצינורית עוברת דרך סדרת מגבים אשר מפנים את השמן מהצינורית באופן רציף לתוך מיכל איסוף השמן.

המכשיר תוכנן במסגרת הליך הנדסי מורכב מאד והוא נועד לספק מענה מתאים לסוג השמן שיש להפרידו מהמים ולצרכים נוספים

למעוניינים בהפרדה יעילה וחשובה כזו, כדאי מאד לפנות אל המומחים. לחברות המציעות מכשירי הפרדה איכותיים. בשל חשיבותו הרבה של ההליך ובשל הצורך לשימוש חוזר במים נטולי שמנים, כדאי לתת דגש לאיכות המכשיר ולוודא כי הוא אכן מיוצר על ידי חברות מובילות בתחומן, כמו חברת  Oil skimmers inc, הנחשבת לאחת ההמובילות בעולם, עם מעל 50 שנות ייצור ושירות ברחבי העולם, במגוון רחב של אפליקציות .

מומלץ להשוות בין המכשירים וגם לקחת בחשבון מראש את הצרכים הקיימים. מוטב שלא להתפשר על פרמטרים אלה ולזכור כי איכות מבטיחה מענה מוצלח ונכון יותר, פתרון לאורך שנים ובעיקר – מים הראויים לשימוש חוזר.

זקוקים למכשיר מיוחד לצורך הפרדת השמן מהמים? חברת שבא טכנוטק בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל שירותי ומוצרי החברה, התקשרו ל – 04-6277066

לייעוץ פנה אלינו ונשוב בהקדם