מפריד שומנים

חברת שבא טכנוטק בע"מ הינה חברה מובילה בארץ למתן טיפול בשפכים ונטרול ריחות רעים.שיטת הטיפול  מבוצעת  באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המשלבת שימוש בחומרים ירוקים , ידידותיים לסביבה ולמשתמש.

מהו מפריד שומנים?

 

PH בשפכים

 בכללי תאגידי המים והביוב נקבע כי  שפכים אסורים נחשבים "נוזלים בעלי ערך הגבה ( PH)נמוך מ-6 או גבוה מ-10' בבדיקת שדה".

הפרדת שמן ממים oil skimmer

מכשיר ייעודי  להפרדת  שמן ממים (Oil Skimmer ) – כדאי וחשוב לדעת עליותמונה קשורה

תעשיות רבות ,החל מייצור מזון ועד עיבוד שבבי , סובלות מבעיה משותפת ומאתגרת של הימצאות שמן במים.

לא משנה באם זה מפעל קוסמטיקה, מזון, מתכת וכ"ו , למים יש תפקיד מאד משמעותי בהליך התפעולי של העסק. ברוב המפעלים ,הצורכים מים בהליך הייצור , סביר שיהיה מפגש בין מים לשמן ובמורד הזרם של המים/שפכים  תהיה אינטראקציה בין מים לבין שמנים מסוגים שונים כמו שמן מנועים, , סיכוך, הידראולי, גריז, דלק, שמן טיגון, שמן מהחי ועוד

.לצורך שמירה על איכות הסביבה וחיסכון במשאבים יש צורך לבצע הפרדה בין המים ,השומן והשמן הצף

כשמדובר בהפרדה של שמן ממים לצורך שימוש חוזר, מחזור או הרחקת מזהמים , יש לנו את  הפתרון , המכונה בעגה המקצועית סקימר -OIL SKIMMER   .

שימוש בסקימר  הוכך כיעיל במגוון רחב של יישומים ותהליכים כגון במפעלי עיבוד שבבי, מפרידי שומן אורגני, מפרידי שמן דלק, מכוני טיהור שפכים , מוסכים, סדנאות , תחנות דלק, נגר עילי ועוד

Cantilever Mounted Oil Removal System at Railroad Yard

טיפול בשפכים וטיהור שפכים תעשייתיים

האם חשבתם פעם כמה שפכים מיוצרים בכל בית? וב-8 מיליון בתים בישראל? כמות שפכים אדירה זורמת בצינורות הביוב העירוניים ולבסוף מגיעה למכוני טיהור השפכים. מכון טיהור השפכים הגדול בישראל הוא השפד"ן שמרכז את השפכים באזור המרכז ובו הם עוברים תהליך של טיהור. לאחר ששפכים אלה עברו את תהליך הטיהור, הם משמשים להשקיה של גידולים חקלאיים, והמים המטוהרים נקראים מי קולחין. גם בתחומים שונים בעולם התעשייתי ובעולם המסעדנות יש ייצור שפכים, ומדובר בשפכים שחלקם מכילים שומנים ושמנים שמכוני הטיהור מתקשים מאוד בפירוקם, וכך הם מזהמים את מי הקולחין שלנו, ובמילים אחרות, את הפירות והירקות שאנו אוכלים. במאמר הבא נתרכז בנושא טיהור שפכים תעשייתיים ועל האחריות של כל עסק להתקין מפריד שומנים המונע מהשומנים להגיע לצנרת הביוב העירונית.

מניעת מפגעי ריח

מרכז ההרחה של האדם נמצא במעלה האף, שם יש צביר של קולטני ריח בעלי צורית מגוונות. כל קולטן שכזה נועד לקלוט ריח בעל מבנה ספציפי. כאשר ריח נקלט על ידי קולטן ריח, משתחרר במוח אות חשמלי שמתורגם על ידי חוש הריח שלנו כריח.הריח הינו אחד החושים המורכבים ביותר של האדם, הוא אחראי ל80 אחוז מחוש הטעם, ויש לו תפקיד חשוב בזיהוי חומרים כימיים מסוכנים. רגישות לריח משתנה מאדם לאדם, והיא מושפעת ממספר פרמטרים כגון גילנו, הגנטיקה שלנו, מצבנו הבריאותי ועוד. חשוב לדעת כי גם כאשר הריח אינו רעיל או מסוכן לבריאותנו, חשיפה ממושכת אליו יכולה לגרום למספר בעיות רפואיות כגון - ירידה בתאבון, פגיעה בתחושת הצמא, בחילות, סחרחורות וקשיים בתקשורת בין אישית, מה שנפוץ בעיקר אצל ילדים. במאמר הבא נעסוק במטרדי ריח ובצורך של מניעת מפגעי ריח.

נטרול ריחות ביוב

מפגעי ריח הם בין המפגעים הקשים ביותר, והם גורמים נזק לאדם שמריח אותם ולסביבתו. חברת שבא הינה היבואנית הבלעדית בארץ  של מנטרל הריח Ecosorb המיוצר על ידי חברת OMI, והיא מספקת למכוני טיהור שפכים, מפעלים שונים ומגוון בתי עסק פתרונות יעילים וירוקים של נטרול ריחות ביוב ומפגעי ריח אחרים, שמהווים מטרד לציבור הגר בסמיכות אליהם, או לעובדים שעובדים באותם המפעלים אשר גורמים להם.

הקצפה וריסוס-GLORIA

חברת שבא טכנוטק בע"מ הינה נציגתה הבלעדית של חברת  GLORIA, גרמניה, היצרנית המובילה בעולם בייצור מקציפים ומרססים.

שבא טכנוטק בע"מ הינה החברה המובילה בארץ למתן פתרונות  אחזקה ירוקים, ידידותיים לסביבה,בטיפול בשפכים, טיפול במפגעי ריח, נטרול ריחות ובישום.
ת"ד 13, עין עירון 37910
טלפקס  04-6277066
פקס       04-6270545