מיתוג בריח – לפרסם את העסק קצת אחרת

לריח יכולת השפעה רבה מאד. בין אם הוא ריח טוב ונעים ובין אם פחות, הוא יכול להשפיע עלינו, כך מסתבר, לפעול באופן מסוים ואפילו לרכוש מוצר כזה או אחר. מיתוג בריח הפכה בשנים האחרונות לשיטת מיתוג פופולארית מאד, ולו בזכות היתרונות הרבים שהיא מביאה אתה והיותה קצת שונה מכל מה שאנחנו מכירים. מיתוג המתבסס על ריחות כולל שימוש במפיצי ריח מסוגים שונים, המפיצים שלל של ריחות טובים לחלל האוויר. ריחות אלה משפרים את האווירה שבבית העסק, יכולים למשוך לקוחות חדשים ואת כל אלה, הנמצאים בסביבה הקרובה וכמובן תורמים רבות לתדמיתו.

למשוך לקוחות נוספים

שילוב של פתרונות בישום אויר בחלל בית העסק יכול לעשות את כל ההבדל בין עסק שמצליח לכזה שפחות. חוש הריח שלנו פועל שעות רבות במהלך היום והוא בעל חשיבות רבה מאד בכל הקשור לאופן שבו אנו קולטים ותופסים את הסביבה. הריחות מעוררים בנו רגשות ואפילו זיכרונות עבר ויכולים להשפיע רבות על מצב רוחנו. זהו חוש שאנו נושאים עמנו לאורך שנים, חוש שמלווה זיכרונות נעימים או פחות טובים. היכולת לנצל זאת לטובת בית העסק וקידומו היא עניין של השנים האחרונות והיא יכולה לבוא לידי ביטוי בתצורות שונות. אחת מהן היא באמצעות מפיצי ריח מסוגים שונים, כאלה המפיצים ריחות מבושמים ומיוחדים.

ליצור את האווירה הנכונה

מחקרים רבים מראים כי קיים קשר בין ריחות טובים לבין הצלחתו של בית העסק. אפשר להשתמש במפיץ ריח, ובתנאי שהדבר נעשה כהלכה, לצורך קידום העסק ומיתוגו וזוהי דרך נפלאה להביא אליו לקוחות נוספים. באמצעות הריח ניתן אפילו להאריך או לקצר את משך שהותם של הלקוחות במקום ולגרום להם לרכוש מוצר או להזמין שירות כלשהו. התאמה נכונה של הריחות בבית העסק, תוך התייחסות לקהל היעד ולאווירה שאותה מעוניינים ליצור, יכולה להיעשות בעזרתם של המומחים ולאחר השוואה בין כמה סוגי ריחות שונים. ללקוחות צעירים יתאימו ריחות מסוג אחד, ואילו ללקוחות מבוגרים יתאימו ריחות אחרים. לנשים יתאימו ריחות מתקתקים יותר, בעוד שגברים יתחברו לריחות פחות מתוקים. ריחות של בית יצרו תחושה חמימה ונעימה מאד במקום ואילו ריחות "תוססים" וחזקים ימשכו אליהם קהל תזזיתי, שטרנדים הם בראש מעייניו.

מעוניינים לשלב מפיצי ריח בבית העסק שלכם ולמשוך אליו לקוחות רבים יותר? חברת שבא טכנוטק בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי ומוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 04-6277066

שבא טכנוטק בע"מ הינה החברה המובילה בארץ למתן פתרונות  אחזקה ירוקים, ידידותיים לסביבה,בטיפול בשפכים, טיפול במפגעי ריח, נטרול ריחות ובישום.
ת"ד 13, עין עירון 37910
טלפקס  04-6277066
פקס       04-6270545